neděle, května 28, 2006

Boogy Rulezz

Další turnaj LAVL měl pro nás na programu pět zápasů. Začali jsme vlažně, ale na soupeře to naprosto stačilo. První dva zápasy, které byly za sebou proběhly hladce 2:0. V průběhu obou poněkud sprchlo a vzniklo na jedné straně decentní bahniště. Pak se počasí umoudřilo, ale naše hra se nezměnila (byla hodně laksní), na což jsme doplatili ztrátou setu s dost slabým soupeřem ve třetím zápase. Tiebreak potom byl naše jasná záležitost. Už v tomto zápase ale začal hru docela ovlivňovat silný vítr, který občas odnášel servisy jako nic. Čtvrtý zápas zase se slabáky jasně 2:0. Pátý zápas sliboval podle průběžného pořadí dobrý volejbal a tak se také stalo. První set (ty nám dneska šly) se povedl asi s 15, kdy soupeř měl problémy s přihrávkou (strana proti větru...). Ve druhém setu se vše obrátilo (strany... =) a vzhledem k naší lenosti v poli a neschopnosti snad ve všech činnostech (servis po větru byl opravdu k uzoufání, když jen tak lehce dloubnete do balónu a on letí dva metry ven je to nepříjemné) jsme zcela zaslouženě prohráli k 19. Druhý dnešní tiebreak byl hodně vyrovnaný, vedení jsme sice drželi skoro celou dobu, ale v závěru zase zazlobil servis a přihrávka a rázem bylo vyrovnáno na 15:15. Pomohla ale pevná vůle, štěstí a vůbec a zaslouženě jsme vyhráli 17:15.
Dnes tedy 13 bodů z 15, tzn 87% (považuju to za docela super výsledek). To znamená vylepšení celkové bilance na 21/27 bodů a 78%. Hurááááá.
Sestava: Janie, Bjetuška, Marek, Ondřej, Jura a moje maličkost.